KONST / Litografier / Färglitografi 11744029
nr 1174 4029
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Skärgårdsmotiv. Signerad, numrerad 11/14, motivet: 9x24 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 april 2018
kl 19:28:57
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson